/ Atsiliepimai

Paulius Norkus

Kyokushin karate mūsų šeimoje turi labai ypatingą statusą jau ketveri metai. Tai nėra vien tik fizinės jėgos, ištvermės bei kovos technikos lavinimas. Šis sportas pirmiausia mano vaikams ir man suteikia bendrų potyrių bei teigiamų emocijų ir taip padeda atsitraukti nuo kasdienybės, išsprukti iš rutinos. Labai svarbi sudedamoji yra šio sporto filosofija – pagarba kitam ir sąžininga konkurencija - kurios perteikimui jauniesiems sportininkams didelį dėmesį skiria Budoros istruktoriai ir meistrai. Ačiū jiems. OSU.

Mantas Jucius, 27 m.

Kyokushin karate aktyviai sportavau daugiau nei 10 metų, tačiau po to sekė kelerių metų pauzė. Vis bandau į šį sportą sugrįžti, o „Budora“ mane kaskart šiltai priima. Matydamas kaip tobulėjate ir kaip mažieji karatistai išauga į didelius ir didžius karatistus įgaunu papildomos motyvacijos. Ačiū Jums už tai. Gera grįžti!

Mindaugas Mačiulis

Labai patinka trenerio darbas, prieina prie kiekvieno mokinio per treniruotę. Sukuriama gera atmosfera. Jaučiu, kad gerai įvaldžiau ushiro geri ir shita tsuki :) Sekmės klubui :)

Egidijus, 45 m.

Sportuoju klube aštuntus metus. Manau kad karate puikus būdas atsipalaiduoti po darbų, padeda ugdyti charakterį, moko peržengti per save ir atrasti naujas ribas. O tai praverčia ir gyvenime. Be to - smagu sportuoti geroje kompanijoje su gerais treneriais.

JONAS BIČIŪNAS

Apie užsiėmimus atsiliepti galiu tik gerai ir niekaip kitaip. Ernestas – puikus mokytojas. Jo vedamos treniruotės sunkios, tačiau rezultatai matyti kone iškart. Nors treniruočių struktūra visada panaši, tačiau kas kartą kas nors būna vis kitaip: kinta krūvis, pratimai. Taip skatinamas greitesnis progresas, nenusistovi rutina, treniruotės netampa nuobodžios. Treneris taip pat gerai žino, kada reikia pagirti, o kada - papeikti, kada mokinius reikia paspausti, o kada leisti pailsėti. Į treniruotes žvelgiama lanksčiai, pratimai gali būti parenkami priklausomai nuo mokinių fizinės būklės, nuo sergančių ir nedalyvaujančių skaičiaus ir pan.. Matyti, jog treneris mėgsta savo darbą, jam rūpi tiek jo mokiniai, tiek pati mokykla. Galiausiai smagu tai, jog susirinkę žmonės – malonūs ir šilti. Mes ne tik patys mokomės, bet ir padedame tai daryti vieni kitiems. Salėje visuomet puiki nuotaika, o treniruočių metu ir net po jų juntama visapusė pagarba. Iš tiesų nemanau, kad kadanors esu buvęs toks patenkintas savo lankomu sportu. Su nekantrumu laukiu kiekvieno užsiėmimo!

Airidas Bladaitis, 27 m.

Po ilgos pertraukos prieš 2 mėnesius vėl pradėjau sportuoti kyokushin karate. Ir atėjau į klubą "Budora", pas trenerį Ernestą. Dėl šio sprendimo labai džiaugiuosi.Treniruotėse yra labai gera atmosfera, treniruotės įdomios. Jaučiuosi kaip mažas vaikas vėl atradęs žaislų kambarį. Visiems rekomenduoju čia sportuoti.

Jovita

Treniruotes pradėjau lankyti prieš 9 mėnesius. Tai buvo mano pirmasis pasibandymas kovų menuose. Tikrai džiaugiuosi, jog sužinojau ir pradėjau šį kelią minti. Kiekviena treniruotė tai valios ir ištvermės išbandymas!

Vidas Miliauskas, 37 m.

Budora Kyokushin treniruotes lankau jau ne vieną mėnesį. Keletą metų savarankiškai mankštinausi sveikatos ir formos palaikymo tikslais ir norėjau pakelti krūvį iš komfortinio į "rimtą" lygį, padidinti savo sportinį ir praktinį pajėgumą. Budoroje tai ir gavau. Patinka patirti krūvį, perlipti per save, matyti kaip organizmas prisitaiko. Klube puikūs treneriai, dinamiškos, kintančios treniruotės, puiki bendravimo aplinka. Rekomenduoju! Vidas, kaunietis gyvenantis Vilniuje.

Arūnas, 33 m.

Sportuoju karate jau daugiau nei 5 mėnesius. Treniruočių metu išmokau ir toliau mokausi kovos technikos, japoniškai skaičiuoti :) Ugdosi ištvermė. Patinka atmosfera treniruočių metu, rodoma pagarba vienas kitam, karate filosofija, trenerio darbas su mokiniais, tai pat labai fainas Budoros kolektyvas, o treneris Ernestas nerealus! :)

Ramūnas, 40 m.

Kyokushin karate sportuoju 4 metus. Treniruotės patinka, nėra monotonijos. Kas dieną kitos užduotys, todėl neatsibosta. Pasportavęs jaučiuosi geriau, todėl žadu tęsti treniruotes.

Andrius, 32 m.

Karate Budoroje sportuoju jau ne vienerius metus. Būna visko - ir lengvų treniruočių ir sunkių, būna kad skauda :-) tačiau viską atperka emocijos, kai pasieki savo užsibrėžtų tikslų. Nors grupėje sportuoja labai skirtingo lygio sportininkai pradedančiajam tai puiki vieta tobulėti - aukštesnių diržų sportininkai negaili patarimų, palaiko. Labai šaunūs treneriai, visų braižas skirtingas ir tai daro treniruotes įdomias.

Andrius 35 m.

Norėjau sportuoti karate nuo vaikystės, bet ryžausi tik tada, kai pradėjau dirbti labiau sėdimą darbą ir pradėjau ''stingti''. Pradėjo skaudėti nugarą, išvis nebeliko ištvermės.... Šiuo metu mano savijauta ryškiai pagerėjo, atsirado daugiau pasitikėjimo, pradėjau jausti, kad turiu raumenis. Pas jus viskas puikiai! Ačiū Tautvydui!

Artūras 32 m.

Karate pradėjau lankyti dar mokyklos laikais. Tai buvo tradicinis karate, riboto kontakto, o man trūko realių, pilno kontakto kovų. Pradėjus sūnui lankyti kyokushin karate, pradėjau lankyti ir aš. Esu tuo labai patenkintas! Šiuo metu sportuoju 2-3k per savaitę. Po treniruočių būnu pavargęs ir pilnai išsikrovęs, bet tuo pačiu fiziškai bei dvasiškai patobulėjęs. Pastebėjau, kad pradėjęs sportuoti tapau energingesnis, labiau pasitikintis savo jėgomis, nuveikiu žymiai daugiau darbų.

Laimonas, 31 m.

Laimonas lankė karate vaikystėje, tad ir suaugęs pasirinko šį sportą.

Laimis, 30 m.

Lankau dėl disciplinos, ištvermės, požiūrio į karate ne tik kaip į kovos meną, bet ir filosofiją. Nors po treniruočių jaučiuosi fiziškai išsekęs, karate padeda man atsipalaiduoti, atsikratyti blogų minčių. Pastebėjau, jog padidėjo ištvermė, reakcija, pasitikėjimas savimi, išmokau geriau valdyti blogas emocijas.

Vaidotas 25 m.

Po karate užsiėmimų jaučiuosi turįs daugiau energijos, labiau pasitikintis savimi. Patikėkit, vakarai, kai vyksta treniruotės, ne veltui praleisti!

Matas 17 m.

Susidomėjo karate sportu, nes lankė brolis. Pokyčių ilgai laukti nereikėjo: vaikinas pagerino savo fizinę būklę, tapo stipresnis, atsirado pagarba silpnesniems.